Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu Radio Rekord Radom 29 lat z Wami Radio Rekord Radom 29 lat z Wami
piątek, 5 grudnia 2025 09:01
ReklamaElmas wędliny

Finał Filipa Bulskiego w tenisowym turnieju skrzatów

Młody tenisista AT Masters Radom Filip Bulski zajął drugie miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Klasyfikacyjnym skrzatów. Ten odbył się w Bydgoszczy.
Finał Filipa Bulskiego w tenisowym turnieju skrzatów

Źródło: fot. archiwum klubu

Jedenastolatek, który jest podopiecznym Katarzyny Chmielewskiej od samego początku zmagań radził sobie bardzo dobrze. W pierwszym pojedynku radomianin bez straty gema 6:0 6:0 zwyciężył Stanisława Szukalskiego (Sopot Tenis Klub). W ćwierćfinale Bulski sprawił dużą niespodziankę, bowiem pokonał turniejową „jedynkę” 6:4 6:4 - Patryka Stasiaka (Calisia Tenis Pro Kalisz).

W półfinale zwyciężył Franciszka Niezwiesny (Szczeciński Klub Tenisowy Promasters) 6:4 6:2, by w finale po dość wyrównanym meczu i supertiebreaku 6:1 2:6 4:10 ulec Oliwierowi Kowzanowi (CKT Grodzisk Maz.).


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Chcemy, żeby nasze publikacje były powodem do rozpoczynania dyskusji prowadzonej przez naszych Czytelników; dyskusji merytorycznej, rzeczowej i kulturalnej. Jako redakcja jesteśmy zdecydowanym przeciwnikiem hejtu w Internecie i wspieramy działania akcji "Stop hejt".
 
Dlatego prosimy o dostosowanie pisanych przez Państwa komentarzy do norm akceptowanych przez większość społeczeństwa. Chcemy, żeby dyskusja prowadzona w komentarzach nie atakowała nikogo i nie urażała uczuć osób wspominanych w tych wpisach.

Komentarze

Reklama