"Bo tętni w nas dobro" – tak brzmi hasło ogólnopolskiej kampanii społecznej „Twoja krew, moje życie” w ramach programu polityki zdrowotnej Ministra Zdrowia "Zapewnienie samowystarczalności RP w krew i jej składniki na lata 2021-2026"!
"Spotkaliście się z nim podczas różnorodnych działań promujących oddawanie krwi. Teraz możecie pokazać, że wspieracie honorowe krwiodawstwo i zachęcacie do tego innych. Rozpoczynamy w Radomiu!" - piszą organizatorzy i zapraszają 28 maja na plac Corazziego w Radomiu do odwiedzenia eventu „Bo tętni w nas dobro”.
To doskonała okazja, by dowiedzieć się więcej o idei honorowego krwiodawstwa, oddać krew w krwiobusie, zrobić pamiątkowe zdjęcia na tle wyjątkowej instalacji i podzielić się nim ze znajomymi w mediach społecznościowych, oznaczając je hasztagiem: #botetniwnasdobro







![Tragiczne zderzenie pod Radomiem. Nie żyją dwie osoby [AKTUALIZACJA] Tragiczne zderzenie pod Radomiem. Nie żyją dwie osoby [AKTUALIZACJA]](https://static-radom.cozadzien.pl/data/articles/sm-16x9-wypadek-smiertelny-pod-radomiem-droga-nieprzejezdna-1772183247.jpg)






Napisz komentarz
Komentarze