1. Podsumowanie roku
W minionym roku urodziło się mniej dzieci niż w 2020 r. Więcej par zawarło związek małżeński i się rozwiodło. Urząd Stanu Cywilnego odnotował także wzrost liczby zgonów.
2. Pomagają bezdomnym
Okres zimowy to bardzo trudny czas dla osób zmagających się z kryzysem bezdomności. Dlatego streetworkerzy z Caritas Diecezji Radomskiej wspólnie że strażnikami miejskimi rozwożą gorąca zupę osobom bezdomnym przebywającym w pustostanach.
3. Nowy samochód
Oznakowany furgon z zabudową biurową i specjalistycznym wyposażeniem do kontroli emisji spalin i poziomu hałasu emitowanego przez pojazdy dostali funkcjonariusze Inspekcji Transportu Drogowego z Radomia.
4. Jasełka na ulicy
6 stycznia 2022 r. po dwuletniej przerwie na ulice Radomia ponownie wyruszy Orszak Trzech Króli. Tradycyjnie przemarszowi będą towarzyszyły inscenizację przygotowane przez stowarzyszenia.














Napisz komentarz
Komentarze