Pięć meczów w rundzie rewanżowej rozegrał młody zespół z Puław i wszystkie przegrał. Na usprawiedliwienie takiej postawy Azotów, świadczyć może poniekąd sytuacja, że wszystkie z pojedynków szczypiorniści toczyli z zespołami z czołówki rozgrywek.
Z kolei Uniwersytet po sensacyjnym wręcz zwycięstwie nad liderem – KPR-em Legionowo w ostatnich dwóch spotkaniach mocno obniżył loty. Podopieczni Mariusza Greli najpierw wyraźnie ulegli AZS-owi UW Warszawa, by przed tygodniem już na wyjeździe nie sprostać Jurandowi Ciechanów.
Obecnie w tabeli 1. ligi radomianie znajdują się na ósmym miejscu, a ich przeciwnicy z Puław sklasyfikowani są oczko niżej, ale tracą do „Akademików” już siedem punktów. Co ciekawe to właśnie Azoty w gronie 11. zespołów dysponują najgorszą defensywą, bowiem dotychczas w 16. pojedynkach stracili 526 bramek.
Początek meczu pomiędzy Uniwersytetem, a Azotami II Puławy w sobotę 24 kwietnia o godz. 18.00.















Napisz komentarz
Komentarze