W pierwszym meczu rywalizacji o miejsca 11-12 "Wojskowi" byli zdecydowanie lepsi od Cuprum Lubin wygrywając wysoko 3:0, a w ostatnim secie do 13. Pewnym mankamentem, który w Lubinie powinni poprawić jest zagrywka. We własnej hali w trzysetowym boju radomianie zepsuli aż 17 zagrywek, choć mimo to wygrali bez większych problemów z osłabionym zespołem z Lubina.
Po rozegraniu pierwszego meczu o miejsca 11-12 (w piątek, 19 marca), zespół Cuprum wziął na początku tygodnia udział w dwudniowym memoriale im. Jana Rutyńskiego pokonując najpierw pierwszoligową Olimpię Sulęcin 3:1, a potem beniaminka PlusLigi, Stal Nysa 3:0.
Niedzielny pojednek będzie zarówno dla Cuprum, jak i dla Cerradu Enei Czarnych ostatnim w sezonie. Bój o miejsce 11 rozgrywany jest bowiem w formie dwumeczu. Jeśli lubinianie wygrają, to o tym, kto zajmie wyższe miejsce, zadecyduje złoty set rozgrywany w formie tie-breaka.
Początek meczu Cuprum - Cerrad Enea Czarni w niedzielę, 28 marca o godzinie 20.30.














Napisz komentarz
Komentarze