Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu Radio Rekord Radom 29 lat z Wami Radio Rekord Radom 29 lat z Wami
niedziela, 7 grudnia 2025 03:15
Reklama Fotowoltaika

Szydłowiec. 75 rocznica bitwy pod Ciechostowicami

Burmistrz Szydłowca Artur Ludew, Światowy Związek Żołnierzy Armii Krajowej Zarząd Koła w Szydłowcu oraz Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej im. Biskupa Jana Chrapka w Majdowie zapraszają na uroczystość siedemdziesiątej piątej rocznicy bitwy pod Ciechostowicami. Patriotyczne obchody odbędą się w dniu 25 sierpnia br.
Szydłowiec. 75 rocznica bitwy pod Ciechostowicami

Źródło: źródło UG Szydłowiec

Program uroczystości:
• 11.00 Zbiórka pocztów sztandarowych i zaproszonych gości przed kościołem w Budkach.
• 11.15 Msza św.
Po mszy przejazd pod Pomnik Poległych w bitwie z Niemcami w dniu 27.08.1944 r.
• 12.30 Zbiórka pocztów sztandarowych, delegacji i społeczeństwa przed pomnikiem.
• 12.40 Oddanie hołdu poległym, składanie kwiatów i zapalenie zniczy.
• 12.50 Przemówienia okolicznościowe.
• 13.00 Przejazd do Publicznej Szkoły Podstawowej w Majdowie, gdzie zostanie zaprezentowany program artystyczny.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Chcemy, żeby nasze publikacje były powodem do rozpoczynania dyskusji prowadzonej przez naszych Czytelników; dyskusji merytorycznej, rzeczowej i kulturalnej. Jako redakcja jesteśmy zdecydowanym przeciwnikiem hejtu w Internecie i wspieramy działania akcji "Stop hejt".
 
Dlatego prosimy o dostosowanie pisanych przez Państwa komentarzy do norm akceptowanych przez większość społeczeństwa. Chcemy, żeby dyskusja prowadzona w komentarzach nie atakowała nikogo i nie urażała uczuć osób wspominanych w tych wpisach.

Komentarze

Reklama
ReklamaElmas wędliny
Reklama
ReklamaSalon Oświetleniowy Mirat
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama