Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu Radio Rekord Radom 29 lat z Wami Radio Rekord Radom 29 lat z Wami
piątek, 5 grudnia 2025 09:44
Reklama

25-lecie PSP nr 14 w Radomiu

W poniedziałek, 4 marca Publiczna Szkoła Podstawowa nr 14 Integracyjna im. Jana Pawła II w Radomiu będzie obchodziła 25-lecie istnienia. Z tej okazji w szkole zaplanowano uroczystości jubileuszowe.
25-lecie PSP nr 14 w Radomiu

Źródło: fot. PSP nr 14

Uroczystości  obchodów 25- lecia szkoły rozpoczyną się mszą świętą o godz. 11.00 w kościele Chrystusa Dobrego Pasterza przy ul. Gębarzewskiej (os. Południe, Radom), której będzie przewodniczył biskup radomski Henryk Tomasik. Natomiast obchody z udziałem zaproszonych gości i społeczności szkolnej odbędą się o godz.12.30 w budynku PSP nr 14 Integracyjnej im. Jana Pawła II w Radomiu (wejście od ul. Wjazdowej).


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Chcemy, żeby nasze publikacje były powodem do rozpoczynania dyskusji prowadzonej przez naszych Czytelników; dyskusji merytorycznej, rzeczowej i kulturalnej. Jako redakcja jesteśmy zdecydowanym przeciwnikiem hejtu w Internecie i wspieramy działania akcji "Stop hejt".
 
Dlatego prosimy o dostosowanie pisanych przez Państwa komentarzy do norm akceptowanych przez większość społeczeństwa. Chcemy, żeby dyskusja prowadzona w komentarzach nie atakowała nikogo i nie urażała uczuć osób wspominanych w tych wpisach.

Komentarze

Reklama