Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu Radio Rekord Radom 29 lat z Wami Radio Rekord Radom 29 lat z Wami
środa, 31 grudnia 2025 20:02
Reklama

Porażka młodych Cerrad Czarnych

Kolejną porażkę na swoim koncie zapisali siatkarze II-ligowych RCS Cerrad Czarnych Radom. Tym razem radomianie wrócili bez punktów ze Świdnika.
Porażka młodych Cerrad Czarnych

Źródło: / fot. wksczarni.pl

 

 
 
Trwa zła passa młodych siatkarzy RCS Cerrad Czarnych Radom. Po porażkach z KKS-em Kozienice w lidze i Krispolem Września w Pucharze Polski, podopieczni Andrzeja Sitkowskiego udali się do Świdnika. Niestety, w spotkaniu z Avią nasi zawodnicy musieli po raz kolejny uznać wyższość rywala. Czarni na wyjeździe nie ugrali nawet seta i wrócili do Radomia w bardzo smutnych nastrojach.
 
Aktualnie Czarni zajmują 7. miejsce w tabeli grupy 6 rozgrywek I ligi siatkówki mężczyzn.

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Chcemy, żeby nasze publikacje były powodem do rozpoczynania dyskusji prowadzonej przez naszych Czytelników; dyskusji merytorycznej, rzeczowej i kulturalnej. Jako redakcja jesteśmy zdecydowanym przeciwnikiem hejtu w Internecie i wspieramy działania akcji "Stop hejt".
 
Dlatego prosimy o dostosowanie pisanych przez Państwa komentarzy do norm akceptowanych przez większość społeczeństwa. Chcemy, żeby dyskusja prowadzona w komentarzach nie atakowała nikogo i nie urażała uczuć osób wspominanych w tych wpisach.

Komentarze

Reklama