Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu Radio Rekord Radom 29 lat z Wami Radio Rekord Radom 29 lat z Wami
niedziela, 7 grudnia 2025 19:47
Reklama

Filmowy Poranek w kinie HELIOS

Kino Helios  zaprasza rodziców z dziećmi w wieku 3-6 lat. Spotkania odbywają się co drugą niedzielę do południa. W programie konkursy, gry i zabawy z animatorem i projekcja filmów. Kolejne spotkanie 28 lipca o godz. 10.30.


Filmowe Poranki w kinie Helios to doskonała okazja do spędzenia niedzielnego przedpołudnia z ukochanymi filmowymi bohaterami. Dla niektórych dzieci może to być pierwszy w życiu filmowy seans!
 
Projekcje filmów poprzedzi spotkanie z animatorem, który zorganizuje gry, zabawy i konkursy związane z tematem spotkania. Uczestników czeka wspaniała zabawa i mnóstwo atrakcji. Spotkania skierowane są do rodziców z dziećmi w wieku 3-6 lat. Repertuar filmów jest specjalnie dobrany do wieku oraz percepcji młodych adeptów kina. Dodatkowo, projekcja odbywa się w specjalnych warunkach - delikatnie przyciemnione światło i lekko wyciszony dźwięk.
 
Przeniesiemy się do czasów średniowiecznych wraz z gośćmi pokazu – Drużyną Grodu Piotrówka. Poznamy zwyczaje średniowiecznych mieszkańców Radomia, rekonstrukcje strojów oraz broni z tamtych czasów. Zobaczymy wyposażenie kandydata na członka grupy oraz obejrzymy pokaz walki w wykonaniu gości.
 
Repertuar: 


- Bajki Bolka i Lolka: Brzydkie kaczątko
- Reksio gospodarz
- Uwaga pożar: na strażackim poligonie
- Miś Kudłatek: Leć ptaszku!
- Bolek i Lolek na Dzikim Zachodzie: Porwany ekspres
 
Cena biletu to tylko 10 zł. dla każdego uczestnika [zarówno dziecka jak i dorosłego]. Bilety już w sprzedaży.
 


Podziel się
Oceń

Reklama