Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu Radio Rekord Radom 29 lat z Wami Radio Rekord Radom 29 lat z Wami
niedziela, 7 grudnia 2025 01:59
Reklama

Ucieczka małżeństwa i policyjny pościg zakończony w stawie

W poniedziałek (17 marca) małżeństwo jadące oplem na lubelskich rejestracjach nie zatrzymało się do kontroli kozienickim policjantom. Po policyjnym pościgu auto wpadło do stawu.

Kozieniccy policjanci otrzymali informację, że w rejonie Bąkowca (gm. Garbatka Letnisko) może jechać opel z „trefnym" towarem.

- Po chwili policjanci zobaczyli podejrzany samochód. Kiedy włączyli sygnał do zatrzymania się, kierowca opla zaczął uciekać. Po kilkunastu metrach na ostrym zakręcie stracił panowanie nad pojazdem, przebił barierki ochronne i wpadł do jednego ze stawów hodowlanych - informuje Patrycja Zaborowska, oficer prasowy kozienickiej policji. - Jak się okazało pojazdem poruszało się małżeństwo z województwa lubelskiego. Na szczęście nic poważnego im się nie stało. W pojeździe policjanci znaleźli kilkaset paczek papierosów bez polskich znaków akcyzy.

Podziel się
Oceń

Reklama
ReklamaElmas wędliny
Reklama
ReklamaSalon Oświetleniowy Mirat
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama