- Pan Grzegorz Janduła przez lata kierował firmą o profilu usługowym, zatrudniającą około 300 osób, ostatnio zaś prowadził własną działalność. Dysponuje odpowiednim doświadczeniem i predyspozycjami do szefowania Zakładowi Usług Komunalnych – zapewnia wiceprezydent Konrad Frysztak, któremu podlega ZUK.
Wiceprezydent dodaje, że daje nowemu p.o. dyrektora ZUK kilka tygodni na zapoznanie się z sytuacją w zakładzie i sporządzenie bilansu zamknięcia i nowego otwarcia w tej jednostce.
- Moją pierwszą decyzją będzie wniosek do prezydenta miasta o przeprowadzenie kontroli dotychczasowej działalności ZUK – informuje nowy p.o. dyrektora Grzegorz Janduła.
Dodajmy, że Grzegorz Janduła jest wiceprzewodniczącym koła Ustronie Platformy Obywatelskiej, którego przewodniczącym jest Radosław Witkowski.














