Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu Radio Rekord Radom 29 lat z Wami Radio Rekord Radom 29 lat z Wami
piątek, 5 grudnia 2025 13:25
Reklama

Paulina Nogaj z medalami MP

Dwa medale zdobyła Paulina Nogaj podczas Mistrzostw Polski Seniorów w Lublinie. Zawodniczka Wodnika Radom sięgnęła po srebro na dystansie 100 metrów stylem motylkowym i po brąz w rywalizacji dwa razy krótszej.

W finałowym wyścigu na 50 metrów stylem motylkowym Paulina Nogaj uzyskała czas 26.94 sekundy co dało jej brązowy medal. Najlepsza okazała się Anna Dowgiert (25.80 s), a srebro zdobyła Julia Jagoda (26.71 s).

Jeszcze lepiej pływaczka z Radomia zaprezentowała się na dystansie dwa razy dłuższym. Paulina Nogaj uzyskała czas 59.06 i wywalczyła srebrny medal. Bezkonkurencyjna ponownie okazała się Anna Dowgiert, która 100 metrów stylem motylkowym pokonała w czasie 58.10.

Paulina Nogaj wystartowała jeszcze w finale na 100 metrów stylem dowolnym i zajęła siódme miejsce. W mistrzostwach wystąpiła jeszcze jedna zawodniczka Wodnika Radom – Adrianna Mendyk, która zajęła dziewiąte miejsce na 200 metrów stylem zmiennym.


Podziel się
Oceń

ReklamaElmas wędliny
Reklama
ReklamaSalon Oświetleniowy Mirat
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama