Sobotnie spotkanie na Stadionie Miejskim w Radomiu rozpoczęło się z kilka minut później, bowiem goście się spóźnili.
Broń Radom - Wilga Garwolin




Brak odpowiedniej rozgrzewki oraz duża determinacja gospodarzy spowodowała, że Broń bardzo dobrze rozpoczęła to spotkanie. Ekipa z Plant prowadziła już po siedmiu minutach gry, kiedy do odbitej piłki dopadł Wojciech Kupiec i dobił ją do bramki. Ten sam zawodnik kilkanaście minut później po raz drugi wpisał się na listę strzelców tym razem wykorzystując dobre dośrodkowanie z rzutu rożnego. Do przerwy Broń prowadziła z Wilgą 2:0.
Po zmianie stron za odrabianie strat zabrali się goście. W 54. minucie Wilga mogła zdobyć gola, ale rzut karny pewnie obronił Paweł Młodziński. Zawodnicy z Garwolina robili co mogli, a gospodarze skupili się na kontrach. Jedna z nich przyniosła efekt, kiedy to w końcowych minutach wynik spotkania na 3:0 ustalił Dominik Leśniewski.
W tej samej serii gier Victoria Sulejówek pokonała Mazura Karczew 3:0, co oznacza, że na pięć kolejek przed końcem Victoria o trzy punkty wyprzedza Broń. Być może o losach awansu zadecyduje spotkanie następnej kolejki, w której to Broń na wyjeździe zmierzy się z Victorią Sulejówek.
Broń Radom – Wilga Garwolin 3:0
Bramki: Kupiec 7’ i 25’, Leśniewski 88’
Broń Radom: Młodziński – Jedynak, Sala, Kupiec, Kencel (Dobosz 84’), Leśniewski, Wicik (Oziewicz 65’), Więcek (Sobolewski 86’), Nogaj (Bojek 60’), Nowosielski, Czarnecki
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ.



![Dramatyczny pożar zabrał ich marzenia. Właściciel ujawnił szczegóły [TYLKO U NAS] Dramatyczny pożar zabrał ich marzenia. Właściciel ujawnił szczegóły [TYLKO U NAS]](https://static-radom.cozadzien.pl/data/articles/sm-16x9-dramatyczny-pozar-zabral-ich-marzenia-wlasciciel-ujawnil-szczegoly-tylko-u-nas-1769595746.jpg)










