Dwumecz z ligowym rywalem zakończy kolejny tydzień przygotowań zespołu do zbliżających się rozgrywek. - Zagramy między innymi po to, aby sprawdzić, nad czym musimy jeszcze pracować. Po każdych spotkaniach sparingowych robimy analizę, a kolejny tydzień poświęcamy na pracę nad elementem, który w danym czasie wypada gorzej - informuje Robert Prygiel, drugi trener Czarnych.
W meczu z pewnością nie zabraknie emocji i radomskich akcentów. W porównaniu do poprzedniego sezonu stołeczny zespół został przebudowany. W drużynie prowadzonej przez Jakuba Bednaruka występować będą bardzo doświadczeni Paweł Zagumny i Guillame Samica. Klub pozyskał także Łukasza Łapszyńskiego, byłego medalistę mistrzostw Polski juniorów z Radomskim Centrum Siatkarskim. W Warszawie trenuje też Jan Firlej, wychowanek radomskiego klubu, który w sezonie 2014/2015 wywalczył Młodzieżowe Mistrzostwo Polski.
Jutrzejszy (piątek, 2 października) sparing rozpocznie się o godzinie 17, natomiast w sobotę siatkarze na parkiet hali widowiskowo-sportowej w Lidzbarku Welskim wyjdą o godzinie 11.














