Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu Radio Rekord Radom 29 lat z Wami Radio Rekord Radom 29 lat z Wami
środa, 19 sierpnia 2026 23:30
Reklama Czarno Białe sprzątanie profesjonalne

Ponad 12 tys. radomian wzięło udział w głosowaniu

W czwartek, 10 września o godzinie 13.30 w sali 114 Urzędu Miejskiego odbędzie się oficjalne ogłoszenie wyników budżetu obywatelskiego.

W głosowaniu wzięło udział 12 624 mieszkańców. W tym roku odnotowaliśmy wysoki wzrost zainteresowania głosowaniem przez Internet, na obecną chwilę zostało zarejestrowanych 5 661 użytkowników. Już dziś zachęcamy do przygotowywania wniosków na kolejną edycję, termin przyjmowania wniosków podamy na stronie internetowej.

W tym roku na budżet obywatelski Prezydent Radomia Radosław Witkowski zabezpieczył 4 800 000 zł w podziale na 6 obszarów, 5 terytorialnych i jeden ogólnomiejski. W obecnej edycji na kartę do głosowania trafiło 91 projektów, głosować można było tradycyjnie przez kartę do głosowania lub przez Internet.





Podziel się
Oceń

Reklama