"NieObiektywnym okiem":Obowiązek obowiązkiem jest...
Lato, sezon ogórkowy... O czym tu pisać? W ubiegłym tygodniu miałem kilka realizacji na żywo, które skutecznie wyrwały mnie z analizowania tego, co się w mieście dzieje. Mógłbym, co prawda, napisać o PGZ, bo podobno „czytelnicy się tego domagają”. Konkretnie domagają się wiedzy, co z budową hali wystawienniczej PGZ. Napiszę szczerze - tym razem o tym nie będzie. Dlaczego? Bo mało mnie ten temat obchodzi.
30.06.2018 07:51