Nowa przestrzeń dla mieszkańców gminy i miasta Przytyk!
W sobotę, 30 maja odbyło się uroczyste otwarcie skweru Doroty Podlodowskiej w Przytyku. Nowe miejsce ma służyć mieszkańcom jako przestrzeń rekreacji, wypoczynku i integracji społecznej.
31.05.2026 11:03