Radio Rekord Radom mobilne Radio Rekord Radom mobilne

Specjalista ds. logistyki i administracji

Zakończenie: 2020-07-30 15:07

Wielogóra

Typ umowy

Umowa o pracę

Branża

Administracja

Zakres obowiązków:

  • wprowadzenie faktur za zakup materiałów i towarów do programu handlowo-magazynowego;
  • wystawianie dokumentów wewnętrznego obrotu magazynowego, inwentaryzacji;
  • nadzór i analiza stanów magazynowych wyrobów gotowych, towarów, materiałów, materiałów do obróbki;
  • sporządzanie zestawień miesięcznych sprzedaży;
  • przygotowywanie dokumentacji biurowej, tabeli, zestawień;
  • zapewnienie wsparcia dla realizacji bieżących zadań Działu Logistyki
  • pomoc w bieżącej pracy biura;
  • realizowanie zadań zleconych przez przełożonego,

Wymagania:

  • dobra znajomości obsługi komputera i programów MS Office;
  • samodzielność oraz zdolność organizacyjna;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • umiejętność koordynacji zamówień i współpracy z innymi działami;
  • dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego – mile widziane;

Oferujemy:

  • etat oparciu o umowę o pracę,
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 16.00;
  • pracę w młodym, zgranym i dynamicznie rozwijającym się zespole;
  • przyjazną atmosferę pracy

94 odwiedzin