ZMARŁ WES CRAVEN

ZMARŁ WES CRAVEN
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Znał go każdy horroromaniak, kinomaniak, a nawet Ci, którzy za mocnym kinem okraszonym nieco koszmarną wizją snu, nie przepadali.

Zmarł Wes Craven, reżyser takich hitów filmowych jak Koszmar z ulicy Wiązów, czy seria „Krzyk”. Amerykanin zmarł na raka mózgu, na którego cierpiał dłuższy czas. Odszedł wczoraj w swoim domu w Los Angeles w wieku 76 lat.

Zadebiutował w 72' horrorem „Ostatni dom po lewej” - jednak to nie ten film przyniósł mu największą sławę. „Koszmar z ulicy Wiązów” i historia Freddy'ego Kruggera wypuszczona do kin 12 lat później sprawiła, że Wes Craven zasłynął w reżyserskim światku. Za film „Krzyk” nominowany został do nagrody Saturna dla najlepszego reżysera. Trzykrotnie żonaty, miał dwójkę dorosłych dzieci – po raz ostatni ożenił się w 2004 roku. 

(COLLINS)/fot. FACEBOOK

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

#WieszPierwszy

Najczęściej czytane

Ostatnio komentowane

Trasa N-S. Złożona oferta jest za droga

~ Jaki ten PiS jest niedobry,jaki kaczy! 1-Przyznał na dziecko 500 złotych przez co zlikwidował w 80% biedę w Polsce. 2-Przywrócił wiek emerytalny dla kobiet od 60 lat dla mężczyzn od 65 lat. 3-Podniósł płacę minimalną do kwoty 2100 złotych. 4-Podniósł minimalną stawkę godzinową do kwoty 13 zł. 50 gr. 5-Podniósł emeryturę minimalną do kwoty 1000 złotych. 6-Praktycznie zlikwidował bezrobocie,które obecnie jest na poziomie około 6,5% 7-Przyznał też darmowe leki dla seniorów w pewnym wieku. 8-Buduje mieszkania dla obywateli z bonifikatą w systemie „mieszkanie plus” 9-Od stycznia 2018 r. kwota wolna od podatku 8 tys. złotych-nie dla każdego. 10-Przytrzasnął paragrafami lepkie łapki oszustom od Vat-u przez co budżet Polski zyskał około 30 miliardów złotych. a)Mafii paliwowej. b)Mafii tytoniowej i papierosowej. c)Mafii alkoholowej. 11-Rozpędził gospodarkę aż do wrzenia! a)Teraz zapewne znany schładzacz koniunktury czeka w blokach startowych z pełną konewką wody. Zreformował: I-Wymiar Sprawiedliwości,którego domagali się wyborcy w 80% według sondaży. II-Zamierza wszcząć postępowanie roszczeniowe w sprawie reparacji wojennych wobec naszego Zachodniego sąsiada jak i mam nadzieję sąsiada Wschodniego. III-Chce przyznać 500+ emerytom. Ja już nie mogę biorę szturmówkę Unijną i maszeruję na Nowogrodzką. Czy panie ubrane na czarno z parasolką oraz organizacja na trzy duże litery mnie wesprą ?

Polecamy


Warning: getimagesize(img/zajawki/11951965_10206478725200175_4768805657004972038_n.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /var/www/clients/client1/web74/web/app/model/Meta.php on line 96