Radom ponownie będzie stolicą tańca. 16 i 17 września w hali MOSiR przy Narutowicza 9 odbędzie się Freedom Dance Festival 2023. Sobotnią wieczorną galę poprowadzi Robert Kochanek.
W dniach 17-18 września Radom będzie stolicą tańca. W hali Radomskiego Centrum Sportu odbędzie się Freedom Dance Festival 2022. Wieczorną galę poprowadzi Iwona Pavlović!
Już w najbliższy weekend Radom stanie się stolicą tańca. 21 i 22 września hala Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji będzie gościła najlepsze taneczne pary świata w ramach czwartej edycji Freedom Dance Cup.
Za nami Mistrzostwa Świata w 10-ciu Tańcach - Freedom Dance Cup! Mistrzami Świata w kategorii Open została para z Rosji, natomiast Polacy uplasowali się tuż za podium.
Pierwszy dzień Mistrzostw Świata w 10ciu Tańcach za nami! Zobaczcie zdjęcia z tego wydarzenia!
W najbliższy weekend Radom stanie się prawdziwą stolicą tańca. Na hali MOSiR odbędzie się trzecia edycja Freedom Dance Cup, czyli Mistrzostw Świata w 10ciu Tańcach. Przez dwa dni pary z różnych kategorii wiekowych będą walczyć o tytuł mistrza świata w dwóch stylach tanecznych.
600 tancerzy z dwunastu krajów rozgrzało do czerwoności parkiet Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, gdzie odbył się dwudniowy turniej Freedom Dance Cup Festival 2017.