Radomski Fashion Show - ZOBACZ VIDEO!

Radomski Fashion Show - ZOBACZ VIDEO!
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

PONIŻEJ VIDEO I GALERIE ZDJĘĆ Z IMPREZY ORAZ ZZA KULIS


W konkursie oceniano 16 kolekcji. Pierwsze miejsce jury przyznało Karolinie Marczuk za projekt „Machu Picchu” na sezon wiosna/lato, inspirowany klimatem złotego miasta - Machu Picchu. Laureatka otrzymała nagrodę w postaci 3 tys. zł. 

- Chciałam wygrać ale pierwszej nagrody się nie spodziewałam. Konkurs jest fantastyczny, atmosfera i poziom imprezy mile mnie zaskoczyły - stwierdziła Karolina Marczuk.

Drugie miejsce przyznano Ewie Sztander za kolekcję „Four seasons”, trzecie miejsce uzyskała Klaudii Cichoń za projekty „Nordic demons”.

Konkurs został zorganizowany przez Wydział Materiałoznawstwa,Technologii i Wzornictwa Politechniki Radomskiej oraz Radomski Klub Środowisk Twórczych „Łaźnia”. Nasz serwis Co Za Dzień zorganizował plebiscyt, w którym można było wybrać najlepszą kolekcję zgłoszoną na konkurs. Laureatem została Karolina Franke za kolekcję "Lekko silna". Nagrodą w naszym plebiscycie była profesjonalna sesja zdjęciowa. 

- Jestem bardzo zadowolona z nagrody, sam konkurs był bardzo przyjemnym doświadczeniem. Nie spodziewałam się takiego profesjonalizmu - podkreśla laureatka naszego plebiscytu Karolina Franke.

Kulisy Fashion Show 2012

Wyniki naszego plebiscytu:

Nina Zaborowska /Fot. Karol Wilczyński / Artur Molęda

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy