Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu Radio Rekord Radom 29 lat z Wami Radio Rekord Radom 29 lat z Wami
piątek, 5 grudnia 2025 08:42
Reklama

Siwiec pozbyła się kotka

Natalia Siwiec pod choinkę dostała rasowego kotka. Zachwycona celebrytka założyła mu konto na Instagramie i postanowiła zrobić z niego gwiazdę. Jedna miłość do zwierzaka nie trwała zbyt długo!

Zaledwie kilkanaście dni po nowym roku Natalia Siwiec pozbyła się nowego pupila. Jak dowiedział się tygodnik Twoje Imperium Harry ma już nowy dom. Kotek musiał pożegnać się z Natalią Siwiec, bo nie mógł się dogadać z psem celebrytki...Guciem.

- Na wieści o tym oburzyli się przeciwnicy wręczania zwierząt w prezencie, którzy twierdzą, że kot to nie zabawka, którą po wykorzystaniu do lansowania się, można oddać w dobre ręce – pisze tabloid. 


Podziel się
Oceń

Reklama