Jak informuje Komenda Miejska Policji w Radomiu, do zdarzenia doszło podczas weekendu na jednej z ulic w Pionkach. Dwóch mężczyzn, w wieku 26 i 29 lat, zaatakowało 43-latka, kopiąc i uderzając go, po czym oddalili się z miejsca zdarzenia. Pokrzywdzony został przewieziony do szpitala.
Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Pionkach zatrzymali sprawców kilkadziesiąt minut po zdarzeniu. Obaj byli nietrzeźwi – młodszy z nich miał około 1,2 promila alkoholu we krwi, a starszy blisko 3,5 promila.
Po wytrzeźwieniu mężczyźni zostali doprowadzeni do prokuratury i odpowiedzą za pobicie. Za popełnione przestępstwo grozi im kara do 5 lat pozbawienia wolności.
Prokurator zastosował wobec mężczyzn środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego oraz zakaz kontaktowania się i zbliżania do pokrzywdzonego.















Napisz komentarz
Komentarze