Pogrzeb druha Włodzimierza Tkaczyka odbędzie się 5 grudnia o godz. 14 w kościele parafialnym w Cerekwi. Tuż po mszy świętej nastąpi pochowanie śp. druha Włodzimierza na tamtejszym cmentarzu parafialnym.
- Był przykładem dla swoich młodszych kolegów, pełny zaangażowania w życie jednostki. W swojej wieloletniej służbie na rzecz społeczności - zawsze gotowy, by pomóc - czytamy na stronie facebookowej Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Radomiu.








![Tragiczne zderzenie pod Radomiem. Nie żyją dwie osoby [AKTUALIZACJA] Tragiczne zderzenie pod Radomiem. Nie żyją dwie osoby [AKTUALIZACJA]](https://static-radom.cozadzien.pl/data/articles/sm-16x9-wypadek-smiertelny-pod-radomiem-droga-nieprzejezdna-1772183247.jpg)





Napisz komentarz
Komentarze