Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu Radio Rekord Radom 29 lat z Wami Radio Rekord Radom 29 lat z Wami
niedziela, 15 czerwca 2025 22:53
Reklama

Informacje. Ogromny pożar w Szydłowcu

Zapraszamy na wtorkowe (05.11) wydanie Informacji Telewizji Dami. Mówimy w nim m.in. o pożarze w Szydłowcu, dofinansowaniu dla szkół w gminie Borkowice oraz o Centrach Integracji Cudzoziemców.
Informacje. Ogromny pożar w Szydłowcu

Źródło: fot. Mikołaj Ganabisiński

 

Do dużego pożaru doszło w poniedziałek, 4 listopada w Szydłowcu. Akcja gaśnicza trwała ponad pięć godzin.

 

Sejmik Województwa Mazowieckiego dofinansował dwie inwestycje w gminie Borkowice w powiecie przysuskim. Wsparcie pozwoli na modernizację budynków szkół podstawowych w Rzucowie i Borkowicach, a także zakup wyposażenia dla Szkoły Muzycznej w Ruszkowicach.

W Polsce w 49 lokalizacjach mają powstać Centra Integracji Cudzoziemców. Tematem zainteresowała się Nowa Nadzieja. Członkowie partii postanowili sprawdzić, czy taki obiekt będzie zlokalizowany na terenie regionu radomskiego.

 

Listopad to miesiąc, kiedy zwracana jest szczególna uwaga na nowotwory jąder i prostaty. Specjaliści przypominają o regularnych badaniach.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Chcemy, żeby nasze publikacje były powodem do rozpoczynania dyskusji prowadzonej przez naszych Czytelników; dyskusji merytorycznej, rzeczowej i kulturalnej. Jako redakcja jesteśmy zdecydowanym przeciwnikiem hejtu w Internecie i wspieramy działania akcji "Stop hejt".
 
Dlatego prosimy o dostosowanie pisanych przez Państwa komentarzy do norm akceptowanych przez większość społeczeństwa. Chcemy, żeby dyskusja prowadzona w komentarzach nie atakowała nikogo i nie urażała uczuć osób wspominanych w tych wpisach.

Komentarze

Reklama