Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu Radio Rekord Radom 29 lat z Wami Radio Rekord Radom 29 lat z Wami
czwartek, 19 czerwca 2025 01:25
Reklama

Urodzinowy Konkurs po raz trzeci. Tym razem nie udało się wręczyć nagrody

Tym razem rekordowej ekipie nie udało się wręczyć nagrody w Urodzinowym Konkursie Radia Rekord. Pan Sławomir, którego zgłoszenie zostało wybrane, nie pojawił się niestety w ustalonym miejscu. Kolejna szansa na wygraną już jutro! Wypełnij formularz (dostępny poniżej) i zgłoś się już teraz.
Urodzinowy Konkurs po raz trzeci. Tym razem nie udało się wręczyć nagrody

Źródło: Fot. cozadzien.pl/ Aleksandra Podlaska

Tym razem rekordowa ekipa pojechała do Rajca Poduchownego, czyli miejsca, które wskazał pan Sławomir. Niestety, nie udało się wręczyć nagrody, ponieważ nasz słuchacz nie pojawił się w wyznaczonym miejscu. Kolejna szansa na wygraną już jutro! 

Radio Rekord świętuje w tym roku swoje 30. urodziny i z tej okazji przygotowano mnóstwo wydarzeń i atrakcji. M.in. Urodzinowy Konkurs Radia Rekord, w którym każdego dnia uczestnicy mają szansę wygrać atrakcyjne nagrody, w tym rodzinne wyjazdy do Energylandii w Zatorze albo na Baseny Tropikalne w Binkowski Resort w Kielcach. Główną nagrodą jest Suzuki Swift od Suzuki Bińkowski na rok.

Słuchacze codziennie (od poniedziałku do piątku) – aż do 25 października - mogą zgłaszać się do Urodzinowego Konkursu Radia Rekord i wygrywać atrakcyjne nagrody.

Na czym to polega?

Słuchacze codziennie mogą zgłaszać się do konkursu, uzasadniając, dlaczego to właśnie oni powinni otrzymać nagrodę i dlaczego rekordowa ekipa powinna pojawić się u nich. Jury wybierze najbardziej kreatywną odpowiedź i wytypuje osobę, do której ekipa Radia Rekord uda się z nagrodą danego dnia.

Swoje zgłoszenia możecie wysyłać: TUTAJ.

Co dalej?

Po wybraniu najciekawszego zgłoszenia, ekipa Radia Rekord przyjedzie do wskazanego miejsca, np. do domu lub pracy, gdzie słuchacz zadeklarował swoją obecność. Wspólnie ze zwycięzcą otworzą słoneczną kopertę, aby odkryć, co znajduje się w środku. Od poniedziałku do piątku na antenie pojawi się sygnał, który oznacza, że to właśnie teraz należy wypatrywać ekipy Radia Rekord w miejscu, które podaliście w zgłoszeniu.

Ważne! Jeśli nie uda Wam się wygrać, nadal macie szansę. Wystarczy, że ponownie wypełnicie formularz na kolejny dzień.

Czekają na Was atrakcyjne nagrody

Konkurs potrwa do 25 października. W ciągu jego trwania jest przewidzianych 45 finałów. A w nich do wygrania:

  • Nagroda główna - Suzuki Swift od Suzuki Bińkowski na rok z pakietem serwisowym i ubezpieczeniem;
  • Nagroda miesiąca - dwa rowery od Sky Bike;
  • Nagroda tygodnia - rodzinne wyjazdy do Energylandii w Zatorze albo rodzinne wyjazdy na Baseny Tropikalne w Binkowski Resort w Kielcach;
  • Nagrody niespodzianki - vouchery do Shintai Day Spa o wartości 300 zł albo vouchery do Prezentu Marzeń o wartości 200 zł;
  • Dodatkowo każdy zwycięzca konkursu otrzyma podwójne zaproszenie na Andrzejkową Galę Gwiazd na Jubileusz 30 lat Radia Rekord. W hali Radomskiego Centrum Sportu wystąpią zespoły: Playboys, Boys, Classic, Piękni i Młodzi, MIG, Klaudia Zielińska i Top Girls.

Regulamin konkursu --> REGULAMIN URODZINOWY KONKURS.

urodzinowy konkurs portal radom sponsorzy (1)

Więcej o autorze / autorach:
Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Chcemy, żeby nasze publikacje były powodem do rozpoczynania dyskusji prowadzonej przez naszych Czytelników; dyskusji merytorycznej, rzeczowej i kulturalnej. Jako redakcja jesteśmy zdecydowanym przeciwnikiem hejtu w Internecie i wspieramy działania akcji "Stop hejt".
 
Dlatego prosimy o dostosowanie pisanych przez Państwa komentarzy do norm akceptowanych przez większość społeczeństwa. Chcemy, żeby dyskusja prowadzona w komentarzach nie atakowała nikogo i nie urażała uczuć osób wspominanych w tych wpisach.

Komentarze

Reklama