Śmierć 11-latka. Zarzuty dla właściciela posesji
Właściciel posesji, na której doszło do tragicznego wypadku, w którym zginął 11-latek, usłyszał zarzut nieumyślnego spowodowania śmierci.
Bawili się w Zakrzewie
Na terenie szkoły podstawowej w Zakrzewie odbył się festyn rodzinny, podczas którego społeczność szkolna zbierała na stół do tenisa stołowego. Była loteria fantowa, dmuchańce, a także wystawa królików.
Korczak i przedsiębiorczość. Znamy wyniki II edycji Mazowieckiego Konkursu Korczakowskiego
Poznaliśmy laureatów drugiej edycji Mazowieckiego Konkursu Korczakowskiego. Był on adresowany do uczniów, którzy posiadają orzeczenie o kształceniu specjalnym. Uczestnicy musieli wykonać plakat albo komiks nawiązujący do twórczości Janusza Korczaka w odniesieniu do współczesnej przedsiębiorczości.
Uczyli się jeździć na symulatorze
W Publicznej Szkole Podstawowej w Chotczy odbył się piknik edukacyjny. Uczniowie mogli m.in. poćwiczyć prawidłowe poruszanie się na drodze dzięki symulatorowi jazdy motocyklem.















Napisz komentarz
Komentarze