Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu Radio Rekord Radom 29 lat z Wami Radio Rekord Radom 29 lat z Wami
piątek, 5 grudnia 2025 08:58
Reklama

MTS Lider Radom powalczy o medal mistrzostw Polski!

Młodzicy MTS Lider Radom w czwartek (30 maja) rozpoczną walkę o medale mistrzostw Polski w piłce ręcznej.
MTS Lider Radom powalczy o medal mistrzostw Polski!

Źródło: fot. MTS Lider Radom

Młodzi piłkarze ręczni MTS Lidera Radom zaprezentowali się świetnie w 1/8 finału Pucharu ZPRP Młodzików, gdzie pokonali UKS Olimpię Biała Podlaska (43:26), MKS Piotrkowianina I (42:24) i MKS MOKS Słoneczny Stok Białystok (51:24). Łącznie radomianie zdobyli ponad sto bramek i wywalczyli awans do najlepszej ósemki!

Radomianie o medale powalczą w Tarnowie od 30 maja. Ich rywalami w grupie będą: SPR Purina Kąty Wrocławskie, Gwardia Opole i MKS Sambor Tczew. W drugiej grupie zmierzą się ze sobą: KS Vive II Kielce, SKF Orlen Wisła I Płock, MKS Pałac Młodzieży I Tarnów i Port Service Wybrzeże Gdańsk.

Więcej o autorze / autorach:
Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Chcemy, żeby nasze publikacje były powodem do rozpoczynania dyskusji prowadzonej przez naszych Czytelników; dyskusji merytorycznej, rzeczowej i kulturalnej. Jako redakcja jesteśmy zdecydowanym przeciwnikiem hejtu w Internecie i wspieramy działania akcji "Stop hejt".
 
Dlatego prosimy o dostosowanie pisanych przez Państwa komentarzy do norm akceptowanych przez większość społeczeństwa. Chcemy, żeby dyskusja prowadzona w komentarzach nie atakowała nikogo i nie urażała uczuć osób wspominanych w tych wpisach.

Komentarze

Reklama