Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu Radio Rekord Radom 29 lat z Wami Radio Rekord Radom 29 lat z Wami
poniedziałek, 15 grudnia 2025 03:10
Przeczytaj!
Reklama

Włamywał się do piwnic i garaży

Policja zatrzymała 34-latka podejrzanego o kradzieże z włamaniem na terenie miasta. Mężczyzna trafił do aresztu.
Włamywał się do piwnic i garaży

Źródło: fot. archiwum CoZaDzien.pl

W ciągu ostatnich kilku tygodni policjanci otrzymywali zgłoszenia o włamaniach m.in. do piwnic i garaży. Ostrzeżenia pojawiały się także w mediach społecznościowych.

W ostatnich dniach policjanci natrafili na trop mężczyzny, który miał dokonywać kradzieży. Okazało się, że to 34-letni mieszkaniec Radomia.

- Z policyjnych ustaleń wynika, że mężczyzna kradł różne przedmioty, które znajdowały się w pomieszczeniach m.in. elektronarzędzia - informuje Justyna Leszczyńska z radomskiej policji.

Mężczyzna usłyszał 20 zarzutów kradzieży z włamaniem i trafił do aresztu. Grozi mu do 10 lat więzienia.

Więcej o autorze / autorach:
Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Chcemy, żeby nasze publikacje były powodem do rozpoczynania dyskusji prowadzonej przez naszych Czytelników; dyskusji merytorycznej, rzeczowej i kulturalnej. Jako redakcja jesteśmy zdecydowanym przeciwnikiem hejtu w Internecie i wspieramy działania akcji "Stop hejt".
 
Dlatego prosimy o dostosowanie pisanych przez Państwa komentarzy do norm akceptowanych przez większość społeczeństwa. Chcemy, żeby dyskusja prowadzona w komentarzach nie atakowała nikogo i nie urażała uczuć osób wspominanych w tych wpisach.

Komentarze

Reklama