Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu Radio Rekord Radom 29 lat z Wami Radio Rekord Radom 29 lat z Wami
sobota, 6 grudnia 2025 09:51
Reklama

Poszukiwany przez Interpol zatrzymany

45-letni mieszkaniec powiatu zwoleńskiego zatrzymany. Był poszukiwany czerwoną notą Interpolu jako podejrzany o przestępstwo popełnione na terenie Wielkiej Brytanii.
Poszukiwany przez Interpol zatrzymany

Źródło: fot. KPP Zwoleń

Zwoleńscy policjanci na terenie powiatu zatrzymali 45-letniego obywatela Polski, poszukiwanego przez Interpol, celem aresztowania i doprowadzenia do sądu. Od sierpnia br. mężczyzna poszukiwany był przez Brytyjski Wymiar Sprawiedliwości tzw. czerwoną notą Interpolu.

20 września doprowadzono go do prokuratury. Sąd zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania. Zgodnie z dyspozycją sądu, zatrzymany został osadzony w areszcie śledczym w którym będzie oczekiwał na dalsze decyzje w sprawie ekstradycji.

Czerwona nota Interpol jest to informacja dla krajów z całego świata, że mamy do czynienia ze szczególnie niebezpieczną osobą, która wymaga natychmiastowego osadzenia w areszcie, do czasu przeprowadzenia postępowania ekstradycyjnego.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Chcemy, żeby nasze publikacje były powodem do rozpoczynania dyskusji prowadzonej przez naszych Czytelników; dyskusji merytorycznej, rzeczowej i kulturalnej. Jako redakcja jesteśmy zdecydowanym przeciwnikiem hejtu w Internecie i wspieramy działania akcji "Stop hejt".
 
Dlatego prosimy o dostosowanie pisanych przez Państwa komentarzy do norm akceptowanych przez większość społeczeństwa. Chcemy, żeby dyskusja prowadzona w komentarzach nie atakowała nikogo i nie urażała uczuć osób wspominanych w tych wpisach.

Komentarze

Reklama
ReklamaElmas wędliny
Reklama
ReklamaSalon Oświetleniowy Mirat
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama