Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu Radio Rekord Radom 29 lat z Wami Radio Rekord Radom 29 lat z Wami
piątek, 5 grudnia 2025 11:26
Reklama BAIKA czyste powietrze

Lekkoatletyczny piknik dla dzieci

W niedzielę na Placu Jagiellońskim w Radomiu odbędzie się I Mazowiecki Piknik Lekkoatletyczny. Dzieci będą mogły wziąć udział w kilku konkurencjach.
Lekkoatletyczny piknik dla dzieci

Źródło: / Facebook / RLTL Optima Radom / Fot. Archiwum CoZaDzień.pl

Impreza jest adresowana do dzieci ze szkół podstawowych. Rozpoczęcie zaplanowano na godzinę 12. Uczestnicy będą mogli wziąć udział m.in. w biegu na 30 metrów, rzucie oszczepem, skoku wzwyż, pchnięciu gumową kulą czy zwinnościowym torze przeszkód. Każdy z zawodników otrzyma pamiątkowy dyplom i upominek, a najwytrwalsi będą mogli wziąć udział w losowaniu nagród o godz. 15:15.

373547515_704095461744384_4287727641935730753_n

W pikniku wezmą udział medaliści mistrzostw Polski z RLTL Optima Radom: Natalia Wosztyl, Izabela Smolińska, Aneta Rydz, Mateusz Kaczor i Olgierd Michniewski. Poprowadzą oni rozgrzewkę, podzielą się również z uczestnikami swoim doświadczeniem.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Chcemy, żeby nasze publikacje były powodem do rozpoczynania dyskusji prowadzonej przez naszych Czytelników; dyskusji merytorycznej, rzeczowej i kulturalnej. Jako redakcja jesteśmy zdecydowanym przeciwnikiem hejtu w Internecie i wspieramy działania akcji "Stop hejt".
 
Dlatego prosimy o dostosowanie pisanych przez Państwa komentarzy do norm akceptowanych przez większość społeczeństwa. Chcemy, żeby dyskusja prowadzona w komentarzach nie atakowała nikogo i nie urażała uczuć osób wspominanych w tych wpisach.

Komentarze

ReklamaElmas wędliny
Reklama
ReklamaSalon Oświetleniowy Mirat
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama