Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu Radio Rekord Radom 29 lat z Wami Radio Rekord Radom 29 lat z Wami
wtorek, 23 grudnia 2025 03:50
Reklama

Wygrana Radomiaka Radom z Wartą przesunęła Zielonych w tabeli na 10 miejsce

Zawodnicy Radomiaka Radom po raz pierwszy w historii pokonali na boisku w Grodzisku Wielkopolskim Wartę. Dzięki trzem punktom podopieczni Constantina Galcy znacząco awansowali w tabeli.
Wygrana Radomiaka Radom z Wartą przesunęła Zielonych w tabeli na 10 miejsce

Źródło: fot. archiwum cozadzien.pl

Trzy oczka zdobyte w Grodzisku pozwoliły Radomiakowi zapewnić utrzymanie na przyszły sezon. Obecnie Zieloni w tabeli PKO Ekstraklasy mają na koncie 41 punktów, a więc tyle samo co Widzew Łódź (najbliższy rywal) i Zagłębie Lubin. Nad zagrożonym spadkiem Śląskiem radomianie mają przewagę sześciu oczek, ale i lepszy bilans bezpośrednich spotkań.

Aktualna - tabela


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Chcemy, żeby nasze publikacje były powodem do rozpoczynania dyskusji prowadzonej przez naszych Czytelników; dyskusji merytorycznej, rzeczowej i kulturalnej. Jako redakcja jesteśmy zdecydowanym przeciwnikiem hejtu w Internecie i wspieramy działania akcji "Stop hejt".
 
Dlatego prosimy o dostosowanie pisanych przez Państwa komentarzy do norm akceptowanych przez większość społeczeństwa. Chcemy, żeby dyskusja prowadzona w komentarzach nie atakowała nikogo i nie urażała uczuć osób wspominanych w tych wpisach.

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama