Ekipa Barkomu Każany Lwów jest sporą niespodzianką w obecnym sezonie PlusLigi. Ukraińcy którzy przed sezonem byli typowani na outsidera rozgrywek. Tymczasem rzeczywistość okazała się nieco inna, bo ta rola przypadła zespołowi z Radomia.
Drużyna Barkomu Każany uzbierała już 24 punkty. Czarni z kolei zdobyli tylko 10 „oczek”. W pierwszej rundzie Ukraińcy nie dali szans radomianom i w hali Radomskiego Centrum Sportu wygrali gładko, 3:0. W rewanżu Czarni faworytem nie będą.
Radomianie podejdą do tego pojedynku już bez Mauricio Borgesa. Brazylijczyk przeniósł się bowiem do lidera, Asseco Rrsovii Rzeszów.
Początek spotkania w niedzielę, 5 lutego o godz. 17.30 w Krakowie w hali widowiskowo-sportowej Suche Stawy.















Napisz komentarz
Komentarze