Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu Radio Rekord Radom 29 lat z Wami Radio Rekord Radom 29 lat z Wami
poniedziałek, 22 grudnia 2025 20:37
Reklama

Zaginął 32-latek z Radomia

Wyszedł z domu pod koniec lutego - do dziś nie wrócił. Policja poszukuje zaginionego Karola Borkowicza z Radomia. Mężczyzna ma 32 lata.
Zaginął 32-latek z Radomia

Źródło: fot. Policja Radom

Mężczyznę ostatni raz widziano 27 lutego 2022 r. Od tego dnia nie nawiązał kontaktu z rodziną. 32-latek może poruszać się samochodem marki Toyota.

W dniu zaginięcia ubrany był w koszulkę t-shirt koloru granatowego, spodnie jeansowe koloru czarnego, buty sportowe ciemne, kurtka z kapturem koloru szaro-czarnego. Nosi okulary korekcyjne.

Karol Borkowicz ma ok. 180 cm wzrostu, średnią budowę ciała, krótkie brązowe włosy zaczesane na czoło. Nosi okulary korekcyjne.

Wszelkie informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu osoby zaginionej proszę kierować do dyżurnego Komisariatu Policji I w Radomiu, tel. 47 701 33 50.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Chcemy, żeby nasze publikacje były powodem do rozpoczynania dyskusji prowadzonej przez naszych Czytelników; dyskusji merytorycznej, rzeczowej i kulturalnej. Jako redakcja jesteśmy zdecydowanym przeciwnikiem hejtu w Internecie i wspieramy działania akcji "Stop hejt".
 
Dlatego prosimy o dostosowanie pisanych przez Państwa komentarzy do norm akceptowanych przez większość społeczeństwa. Chcemy, żeby dyskusja prowadzona w komentarzach nie atakowała nikogo i nie urażała uczuć osób wspominanych w tych wpisach.

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama