W środowe (10 lutego) popołudnie siatkarki E.Leclerc Moya Radomki Radom powalczą o awans do półfinału Tauron Pucharu Polski Kobiet. Ich rywalem w starciu ćwierćfinałowym będzie #VolleyWrocław.
W 1/8 finału podopieczne Riccardo Marchesiego pokonały w trzech setach pierwszoligową Stal Mielec. Ich rywalki, czyli zespół #VolleyWrocław w poprzedniej rundzie też mierzył się z ekipą z pierwszej ligi, MKS-em San-Pajdą Jarosław i też wygrał, ale po pięciosetowym boju.
Faworytem tego starcia będą radomianki, które są liderkami Tauron Ligi. Wrocławianki natomiast plasują się na dziesiątym miejscu. W rozgrywkach ligowych dwukrotnie górą był zespół z Radomia, który wygrywał u siebie 3:0, a na wyjeździe 3:2.
Początek meczu w środę, 10 lutego o godzinie 17.30 w radomskiej hali MOSiR.
Zwycięzca z tego starcia awansuje do turnieju finałowego, który odbędzie się w Nysie w dniach 20-21 lutego, a w półfinale zmierzy się z Grotem Budowlanymi Łódź, czyli zespołem, który we wtorek (9 lutego) w ćwierćfinale pokonał Eneę PTPS Piła.














Napisz komentarz
Komentarze