We wtorek, 10 listopada na terenie dawnego woj. radomskiego odnotowano 230 nowych przypadków zachorowań. Najwięcej w powiecie radomskim i Radomiu - 117. 24 nowe przypadki potwierdzono w powiecie szydłowieckim, 23 w powiecie grójeckim, 19 w kozienickim, 17 w przysuskim, 16 w zwoleńskim i siedem w białobrzeskim.
W sumie odnotowano 216 ozdrowieńców: 59 odnotował sanepid w Kozienicach, 49 w Radomiu, 29 w Białobrzegach, 25 w Zwoleniu, 22 w Szydłowcu, 18 w Lipsku, 12 w Przysusze i dwa w Grójcu.
Niestety odnotowano też siedem zgonów. Jak informuje sanepid zmarli to: kobiety w wieku 63, 69 i 71 lat, dwaj mężczyźni w wieku 55 i 89 lat . Zmarł również 90 letni mężczyzna z powiatu białobrzeskiego. Stacja sanitarno-epidemiologiczna w Białobrzegach informuje, że mężczyzna przebywał w izolacji domowej, miał choroby współistniejące. Zmarła również jedna osoba z powiatu zwoleńskiego, tamtejsza stacja jednak nie podaje informacji ani o wielu ani o płci zmarłego.
Przechorowałeś COVID-19? Chcesz się z nami podzielić swoją historią Napisz do nas: [email protected]














Napisz komentarz
Komentarze