Jako pierwszy w klatce pojawił się Grzegorz Rutkowski. Brat mistrza federacji Babilon MMA i FEN Daniela Rutkowskiego mierzył się Tomaszem Przybyłą. Walka potrwała na pełnym dystansie trzech rund. A po nich sędziowie nie mieli wątpliwości i wskazali pewne zwycięstwo radomianina. Dla Rutkowskiego był to pierwszy wygrany pojedynek w mieszanych sztukach walki.
Debiutanckie zwycięstwo zanotował również Damian Zuba. Były zapaśnik Olimpijczyka rywalizował w wadze lekkiej z Kacprem Kozikowskim. Ta walka również nie zakończyła się przed czasem. A arbitrzy punktowi zdecydowali o zwycięstwie Damiana Zuby.
Jako ostatni z radomskich wojowników w klatce pojawił się Piotr Przepiórka. Radomianin walczył w umownym limicie do 75 kilogramów, a jego przeciwnikiem był Marcin Zembala. Popularny "Pepis" zdominował ten pojedynek, ale przez trzy rundy nie zdołał zakończyć walki przed czasem. Jednak po ostatnim gongu sędziowie nie mieli wątpliwości i wszyscy trzej arbitrzy punktowi stwierdzili, że Piotr Przepiórka był lepszy w każdej z trzech rund.















Napisz komentarz
Komentarze