Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu Radio Rekord Radom 29 lat z Wami Radio Rekord Radom 29 lat z Wami
sobota, 6 grudnia 2025 12:34
ReklamaElmas

Radosny taniec Wróżek Smużek

Magiczne Ogrody zapraszają na wesołe wydarzenie wypełnione tańcem, barwnymi pochodami i ciekawymi zabawami!

W najbliższy weekend (9 i 10 czerwca) w Magicznych Ogrodach odbędzie się wydarzenie adresowane w szczególności do pasjonatów tańca i sympatyków Wróżek Smużek. W sobotę i niedzielę od 10 rano będziecie mogli poczuć energię płynącą z wyjątkowego tańca z barwnymi szarfami. Wróżki Smużki pokażą Wam jak wyczarować przepiękną tęczę i podzielą się swoim optymistycznym nastawieniem do życia. Możecie wziąć udział w wielu ciekawych zabawach i konkurencjach przygotowanych przez nie, w tym w niecodziennej sztafecie na skakankach. Nie zabraknie także urokliwych kwiecistych parad i animacji tanecznych. Uczestników wydarzenia dopingować będą Krasnoludy, wybijając na bębnach motywujący do działania rytm. Psocić i dokazywać będą, oczywiście, Mordole, które pojawią się w okolicy Zamku Wróżek, aby nauczyć się nowych ruchów tanecznych.

W Magicznych Ogrodach skorzystacie ze wszystkich atrakcji w cenie biletu. Odpoczynek znajdziecie na plaży, na zacienionych ławeczkach, a także w lodziarniach i kawiarniach. W parku dostępne są: szeroki wybór gastronomii oraz sklepy z tematycznymi pamiątkami. Ponadto darmowe i przestronne parkingi i schludne, komfortowe toalety wyposażone w przewijaki. Czas odwiedzin w Magicznych Ogrodach jest nielimitowany.

Wydarzenie „Radosny taniec Wróżek Smużek” będzie trwało od 9. czerwca do niedzieli 10. czerwca. Podczas imprezy park będzie otwarty od 10:00 do 19:00. W pozostałe dni tygodnia można odwiedzać Magiczne Ogrody od 10:00 do 17:00. Bilety są dostępne na stronie www.magiczneogrody.com oraz w kasach parku. Więcej informacji o parku oraz nadchodzących wydarzeniach na: http://magiczneogrody.com/wydarzenia/ oraz na fanpage’u Magicznych Ogrodów.



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Chcemy, żeby nasze publikacje były powodem do rozpoczynania dyskusji prowadzonej przez naszych Czytelników; dyskusji merytorycznej, rzeczowej i kulturalnej. Jako redakcja jesteśmy zdecydowanym przeciwnikiem hejtu w Internecie i wspieramy działania akcji "Stop hejt".
 
Dlatego prosimy o dostosowanie pisanych przez Państwa komentarzy do norm akceptowanych przez większość społeczeństwa. Chcemy, żeby dyskusja prowadzona w komentarzach nie atakowała nikogo i nie urażała uczuć osób wspominanych w tych wpisach.

Komentarze

Reklama