Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu Radio Rekord Radom 29 lat z Wami Radio Rekord Radom 29 lat z Wami
poniedziałek, 19 stycznia 2026 13:07
Reklama Czarno Białe sprzątanie profesjonalne

Kolejki zagościły w M1

W ten weekend M1 w Radomiu opanowała Kolejkomania! Wystawa trwać będzie do 26 lutego. Na fanów kolejnictwa czekać będzie gigantyczna makieta imitująca autentyczny świat sieci kolejowej.



- Wystawa Świat Kolei KOLEJKOLAND w M1 Radom łączy walory edukacyjne z oryginalną rozrywką, gwarantuje niezapomnianą przygodę dla dorosłych i dzieci. Prezentowana kolejowa kraina KOLEJKOLAND, to ponad 250 m2 wyjątkowych doznań. Swoją oryginalnością i dbałością o szczegóły zachwyca wielopoziomowa, gigantyczna makieta kolejowa w skali 1:87. Niepowtarzalna, bajkowa, górska zabudowa, serpentyny torowisk, tysiące szczegółów sprawiają, że jest ona jedną z najpiękniejszych w Europie – informują organizatorzy wystawy.

Galeria

Wystawa składa się z kilku stref aktywności; do dyspozycji zwiedzających jest mini dworzec kolejowy, kino gdzie wyświetlane będą filmy o tematyce kolejowej oraz bajki dla dzieci, strefa interaktywnej zabawy, strefa historyczna oraz plac zabaw dla dzieci w wieku 3-7 lat, z bogatym zasobem drewnianych torów i pociągów. Osoby szukające oryginalnych pamiątek znajdą coś dla siebie w kolejowym butiku.

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ.


Podziel się
Oceń

Reklama