Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu Radio Rekord Radom 29 lat z Wami Radio Rekord Radom 29 lat z Wami
poniedziałek, 19 stycznia 2026 20:20
Reklama

Budowa hali widowiskowo-sportowej (GALERIA)

Wciąż trwają prace nad budową nowej hali sportowo-widowiskowej w Radomiu, przy ul Struga. W miejscu byłego stadionu Radomiaka ma powstać nowoczesny kompleks sportowy, a także nowy obiekt dla drużyny piłkarskiej.

Budowa kompleksu sportowego przy ulicy Struga będzie kosztowała blisko 110 milionów złotych. Prace obecnie wykonuje konsorcjum firm RosaBud z Radomia oraz Maxto z Krakowa. Zgodnie z planem,Radomskie Centrum Sportu ma być gotowe i oddane do użytku w 2018 roku.  Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć Michała Sołśni, który sprawdził, jak idą prace budowlane nowego obiektu sportowego w naszym mieście.

Budowa hali widowiskowo-sportowej




Podziel się
Oceń

Reklama