Reklama
Studniówka w VIII LO
Kolejne radomskie liceum tegoroczny bal studniówkowy ma już za sobą. Zobaczcie jak bawili się uczniowie VII liceum Ogólnokształcącego im. Jana III Sobieskiego:
- 29.01.2012 22:01
Data dodania:
29.01.2012 22:01
Reklama
Reklama
Reklama

