Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu Radio Rekord Radom 29 lat z Wami Radio Rekord Radom 29 lat z Wami
niedziela, 7 grudnia 2025 03:01
Reklama

W kilka minut zarobił 20 punktów karnych!

Policjanci z radomskiej drogówki zatrzymali 23-letniego kierowcę, który m.in. przekroczył dopuszczalną prędkość o blisko 100 km/h i wyprzedzał przed przejściem dla pieszych. Za brawurową jazdę w kilka minut zebrał 20 punktów karnych.

W poniedziałek (22 kwietnia) wieczorem na drodze wojewódzkiej 740 policjanci z radomskiej drogówki zauważyli samochód marki Volvo, poruszający się z nadmierną prędkością. Kierowca łamał przepis za przepisem -  podczas brawurowej jazdy wyprzedzał m.in. kolumnę pojazdów, w tym ciężarówki przed przejściem dla pieszych!

- Przeprowadzony przez policjantów pomiar prędkości wykazał, że kierujący jechał z prędkością 149 km/h, przekraczając dopuszczalną na tym odcinku prędkość o blisko 100 km/h. Patrol zatrzymał pirata w miejscowości Mleczków. Okazało się, że za kierownicą auta siedzi 23-letni mieszkaniec Radomia, a na tylnim siedzeniu wiezie kolegów. Za popełnione wykroczenia został ukarany mandatem karnym w wysokości 900 zł, a dodatkowo w kilka minut uzbierał 20 pkt karnych - informuje Justyna Leszczyńska z zespołu prasowego radomskiej policji.



Podziel się
Oceń

Reklama
ReklamaElmas wędliny
Reklama
ReklamaSalon Oświetleniowy Mirat
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama