Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu Radio Rekord Radom 29 lat z Wami Radio Rekord Radom 29 lat z Wami
sobota, 6 grudnia 2025 01:14
Reklama

Skromna wygrana Broni w sparingu z Orłem

Broń Radom wygrała w meczu sparingowym z Orłem Wierzbica 1:0. Tymczasem ekipy z Plant nie wzmocni Białorusin, Kiriłł Szriejtor.


W środę (4 lutego) gra Broni wyglądała nieco lepiej niż w sobotnim przegranym wysoko pojedynku z Oskarem Przysucha, ale i rywal nie był tak mocny. Jedynego gola w tym spotkaniu zdobył Paweł Ankurowski, który zakończył ładną akcję swojego zespołu. Ostatecznie więcej bramek w tym spotkaniu już nie padło, a ekipa z Plant wygrała skromnie.

Zobacz galerię zdjęć z meczu

W zespole z Wierzbicy zagrali zawodnicy z przeszłością w Broni, m.in. Wojciech Kupiec, Wiktor Kupiec, Adrian Ziętek czy Cezary Zieliński.

Szansę gry w kolejnym sparingu (w sobotę 7 lutego przeciwko Energii Kozienice) dostaną bramkarz Karol Budzikur oraz pomocnik Bartosz Pawlak. Zespołu nie wzmocni natomiast Białorusin Kiriłł Szriejtor.

Broń Radom - Orzeł Wierzbica 1:0 (1:0)
Bramka: Ankurowski 32'

Broń: Budzikur - Ankurowski, Krukowski, Wicik, Wichucki, Pawlak, Sałek, Bouchniba, Nowosielski, Marczak, Szriejtor oraz Wieczorek, Dobosz, Leśniewski, Bojek, Stefański


Podziel się
Oceń

Reklama
ReklamaElmas wędliny
Reklama
ReklamaSalon Oświetleniowy Mirat
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama