[gallery id=1813]
Prawie 40 milionów na halę!
Prawie 40 milionów złotych dofinansowania przekaże ministerstwo sportu i turystki na budowę hali sportowo-widowiskowej w Radomiu. Stosowną umowę podpisał w czwartek (15 października) Grzegorz Janduła prezes spółki MOSiR i wiceminister sport Bogusław Ulijasz.
- KD / fot. Michał Sołśnia
- 15.10.2015 14:04
Data dodania:
15.10.2015 14:04
ZOBACZ TEŻ:
Reklama
Reklama
Reklama

