Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu Radio Rekord Radom 29 lat z Wami Radio Rekord Radom 29 lat z Wami
piątek, 5 grudnia 2025 17:08
ReklamaElmas wędliny

W piątek dzień otwarty w PSP 7

W piątek -  12 czerwca Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 zaprasza na "Dzień Otwarty", w ramach którego odbędzie się integracyjny festyn  dla środowiska lokalnego oraz przyjaciół szkoły.


 - Ten dzień od kilku lat jest szczególny dla uczniów oraz ich młodszych kolegów, którzy zawitają w mury naszej szkoły od nowego roku szkolnego. Chcemy pokazać integrację środowiska, nasze osiągnięcia , realizację codziennych zadań szkoły. Nadchodzący rok będzie obfitował w różne ciekawe imprezy, konkursy, pokażemy nasze innowacje - powiedziała Katarzyna Gruszka, dyrektor PSP 7. 


- Obchody rozpoczęły się „Festiwalem kolorowych krain” . W maju wszystkie dzieci z klas młodszych w kolorowych strojach z bibułki przeszły w radosnym korowodzie na plac kościelny radomskiej Fary, tam wzięły udział w zabawach , konkursach
oraz dostały upominki - dodała.

Na kolejne atrakcje PSP 7 zaprasza w piątek 12 czerwca w godzinach 14.00-17.00. Adres: ul. Tybla 7/11




Podziel się
Oceń

Reklama
ReklamaElmas wędliny
Reklama
ReklamaSalon Oświetleniowy Mirat
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama