Radio Rekord Radom 29 lat z Wami Radio Rekord Radom 29 lat z Wami
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjEiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+DQo=
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjEiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+DQo=

Zespół Szkół Skórzano-Odzieżowych, Stylizacji i Usług

Zespół Szkół Skórzano-Odzieżowych, Stylizacji i UsługZespół Szkół Skórzano-Odzieżowych,

Stylizacji i Usług

w Radomiu

Zespół Szkół Skórzano-Odzieżowych, Stylizacji i Usług to miejsce dla kreatywnej młodzieży, która pragnie się odnaleźć w nowoczesnym świecie i znaleźć swoje miejsce na wymagającym rynku pracy, a przy tym zapewnia wysoki poziom zdobywania wiedzy, standard wyposażenia pracowni i laboratoriów. Szkoła współpracuje z wieloma interesującymi firmami różnych branż, w których młodzież odbywa praktyki. Jednocześnie pomaga i ukierunkowuje na dalszą naukę w najbardziej kreatywnych i nowoczesnych kierunkach studiów.

Gimnazjalisto! W naszej szkole nie będziesz się nudził, nie przegap okazji!!! dołącz do nas, … a my pomożemy Ci w realizacji pragnień i marzeń.

To kolorowa szkoła i pełna pozytywnej energii!!! To możliwość skorzystania z wiedzy i umiejętności doskonale wykształconej kadry przyjaźnie nastawionej do nas – uczniów.

Zajęcia na warsztatach szkolnych odbywają się bezpłatnie

Na terenie placówki znajduje się BURSA SZKOLNA oferująca zakwaterowanie i odpowiednie warunki do nauki.


Zespół Szkół Skórzano-Odzieżowych, Stylizacji i Usług na rok szkolny 2013/2014 ogłasza nabór na następujące kierunki:


PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjciIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjciIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+

TECHNIKUM 4–letnie w zawodzie:

- Fototechnik
- Technik organizacji reklamy
- Technik technologii odzieży
- Technik usług fryzjerskich
- Technik technologii wyrobów skórzanych
- Technik obuwnik
- Technik garbarz

-Technik analityk

ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA 3-letnia w zawodzie:

- fotograf

- fryzjer

- krawiec

- obuwnik

- kaletnik

- kuśnierz

- garbarz

- tapicer

Technik organizacji reklamy – w czteroletnim cyklu nauczania zdobędziesz wiedzę z zakresu technik tworzenia reklamy, skuteczności jej oddziaływania na postawy ludzi, ich emocje i przekonania. Jeśli jesteś komunikatywny i posiadasz predyspozycje do prowadzenia negocjacji, to Twoje miejsce jest na tym kierunku. Tu sprawdzą się Twoje umiejętności plastyczne, poczucia estetyki i wyobraźni przestrzennej. Absolwent znajdzie zatrudnienie jako: pracownik biura reklamy, -pracownik zespołu do spraw obsługi zleceń, - pracownik działu kreatywnego, projektant grafiki,- specjalista do spraw marketingu, - pracownik mediów (TV, radio, prasa) a także możesz pogłębiać swoją wiedzę na wyższych uczelniach artystycznych i technicznych.

Fototechnik to zawód, który łączący umiejętności techniczne z wrażliwością na estetykę i piękno otaczającego nas świata. Jeśli chcesz to piękno zatrzymać w kadrze oraz przetworzyć i dokonać wizualizacji, to ten zawód jest dla Ciebie. Nauka odbywa się na przedmiotach teoretycznych, praktycznych i praktykach zawodowych w laboratoriach fotograficzno-usługowych, agencjach, wydawnictwach i drukarniach. Absolwenci mogą znaleźć zatrudnienie jako: pracownik ośrodków historycznych, laboratoriów kryminalistycznych, medycznych i archeologicznych, pracownik usług fotograficznych, - fotograf: studyjny ( moda, reklama), reportaż, praca w przemyśle fotooptycznym, optoelektronicznym, komputerowym i informatycznym, - pracownik telewizji i reklamy, fotokorektor.

Technik technologii odzieży Na przedmiotach zawodowych odzieżowych uczniowie przechodzą drogę od pomysłu, poprzez wykonanie rysunku żurnalowego, dobór materiałów, dodatków, konstruowanie, modelowanie, aż do realizacji modelu. Każdy kto interesuje się modą i jej stylizacją odnajdzie w tym zawodzie coś dla siebie. Po ukończeniu nauki na tym kierunku będziesz mógł z powodzeniem wykonywać pracę: projektanta mody, konstruktora odzieży, stylisty wizerunku, technologa sprawującego nadzór produkcji odzieży, szefa własnej firmy, sprzedawcy w branży odzieżowej.

Technik usług fryzjerskich - w obecnej sytuacji rynkowej technicy usług fryzjerskich są osobami bardzo wszechstronnymi. W celu zdobycia klientów prowadzą działalność promocyjną i marketingową, prowadzą usługi fryzjerskie w pełnym zakresie, w pracy wykorzystując najnowsze technologie i najnowsze osiągnięcia fryzjerstwa oraz stosują światowe tendencje z zakresu stylistyki fryzur. Technik usług fryzjerskich jest przygotowany do: pracy w profesjonalnym salonie fryzjerskim, prowadzenia działalności marketingowej i promocyjnej, prowadzenia własnego salonu fryzjerskiego, pracy w teatrze, telewizji przy charakteryzacji.

Technik technologii wyrobów skórzanych – jeden z najbardziej poszukiwanych zawodów na rynku. Szeroki zakres tego zawodu obejmuje naukę wykonywania, naprawy i renowacji wyrobów kaletniczych, tzn.: torebek, plecaków, pasków, ogólnie galanterii wyrobów skórzanych lub kuśnierskich, czyli szycie futer, kurtek, czapek i innej odzieży skórzanej. Po ukończeniu szkoły z łatwością można założyć własną firmę lub podjąć pracę w wielu zakładach kaletniczych w naszym mieście, z którymi współpracujemy.

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjQxIiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0K
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjQxIiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0K

Technik obuwnik – każdy z nas jest użytkownikiem obuwia, ale nie każdy wie jak je zaprojektować i wykonać. I właśnie tego możesz się nauczyć w naszej szkole, jedynej w województwie mazowieckim kształcącej w tym zawodzie. A co za tym idzie zdobycie unikatowego w skali kraju zawodu i bezpośredniej kontynuacji nauki na UTH w Radomiu, na kierunku wzornictwa obuwia.

Technik analityk – to propozycja dla dociekliwych eksperymentatorów. Oferujemy kształcenie ogólne w zakresie rozszerzonym z chemii i biologii oraz kształcenie zawodowe prowadzące do uzyskania dyplomu technika analityka, upoważniającego do podjęcia pracy w laboratoriach przemysłowych różnych typów. Zapraszamy wszystkich, którzy nie chcą oglądać doświadczeń tylko na ilustracji w podręczniku lub na monitorze komputera, ale pragną sami stanąć przy stole laboratoryjnym.

Technik garbarz- przygotowuje i prowadzi procesy garbowania skóry z włosem i bez włosa, czyli wyprawia skórę na potrzeby produkcji obuwia, galanterii i odzieży skórzanej, w różnej kolorystyce i fakturze.

Kształcenie w trzyletnich zasadniczych szkoła zawodowych w zawodach:
tapicer, kaletnik, kuśnierz, krawiec, fryzjer, obuwnik, garbarz, fotograf

Chcielibyśmy również dodać, że w naszej szkole odbywają się zajęcia UNIJNE w ramach programu operacyjnego „ KAPITAŁ LUDZKI”. Życie szkoły to nie tylko nauka na wysokim poziomie, ale również wiele okolicznościowych imprez, które na stałe wpisały się w szkolny kalendarz. Przykładem tego może być STRONGMEN, który co roku wzbudza ogromne zainteresowanie uczniów, gdyż możemy stanąć w szranki ze swoimi nauczycielami i władzami miasta w różnych konkurencjach. Uczestniczymy i organizujemy liczne konkursy na szczeblu szkolnym, wojewódzkim i krajowym którymi warto się pochwalić.

Np. I miejsce w Konkursie na Projektanta Bielizny Damskiej – oferta pracy w prestiżowej firmie SOLAR.

Realizowane są zajęcia wyrównawcze i dodatkowe ze wszystkich przedmiotów ogólnych i zawodowych Wspaniałą przygodą związaną ze wszystkimi kierunkami kształcenia są barwne pokazy mody, prezentujące dorobek naszych uczniów. W organizację ich włączają się czynnie uczniowie ze wszystkich kierunków, ponieważ jest to szeroko rozumiany przemysł mody: zaprojektowanie i uszycie modeli odzieży, torebek, stylizacja fryzur i wizażu, działania marketingowe i reklamowe promujące wydarzenie modowe w środowisku, fotoreportaże oraz zaprojektowanie i wykonanie wybiegu dla modelek.

Szukasz szkoły przyjaznej i bezpiecznej?

Chcesz zdobyć atrakcyjny zawód, pracować w kraju lub za granicą? Chcesz wybrać mądrze i nie żałować decyzji? Wybierz naszą szkołę, czekamy na Ciebie i Twoje pomysły!

DNI OTWARTE SZKOŁY

w dniach 22  i 23 marca 2013 roku

Czekamy na Was w piątek 22 marca od godziny 12 do 17

oraz w sobotę 23 marca  od godziny 9 do 14.


Zespół Szkół Skórzano-Odzieżowych, Stylizacji i Usług
Radom ul. Śniadeckich 5
Tel./fax(0-48) 364 02 52
e-mail: sekretariat@szkola-mody.radom.plPGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjMiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+DQo=
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjMiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+DQo=

#WieszPierwszy

Najnowsze wiadomości

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjE1IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0K
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjE1IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0K

Najczęściej czytane

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjE5IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0K
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjE5IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0K

Polecamy