W Skaryszewie świętowano 235. rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja
W niedzielę, w Skaryszewie świętowano 235. rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Podobnie jak w poprzednich latach, zorganizowano oficjalne uroczystości z udziałem władz miasta i wojska. Tegoroczne obchody Święta Konstytucji 3 Maja, połączone były z Miejsko-Gminnym Dniem Strażaka.
04.05.2026 12:13