Pięć medali i klubowy MP młodzieżowców dla Olimpijczyka!

Pięć medali zdobyli zapaśnicy Olimpijczyka Radom na Młodzieżowych Mistrzostwach Polski, które odbyły się w Piotrkowie Trybunalskim! Radomski klub zdobył także tytuł klubowego mistrza Polski młodzieżowców!

Arkadiusz Kułynycz to aktualny mistrz Polski seniorów w kategorii wagowej 75 kg. W Piotrkowie Trybunalskim również startował w tej kategorii i nie miał w niej sobie równych sięgając po złoty medal!

Na drugim stopniu podium stanęli Mateusz Kasprzak (kat. 66 kg) oraz Michał Orzechowski w wadze 130 kg. Brązowe krążki wywalczyli Michał Kośla (kat. 66 kg) a także Adrian Czernicki (kat. 130 kg).

Na piątym miejscu w kategorii 85 kg uplasował się Paweł Walewski, a siódmą lokatę zajął Jakub Rywacki (98 kg).

Ponadto Olimpijczyk Radom obronił tytuł Klubowego Mistrza Polski Młodzieżowców. W 26-zespołowej stawce radomski klub okazał się najlepszy! Na podium znalazły się jeszcze Atletyczny Klub Sportowy Piotrów Trybunalski oraz Klub Sportowy "Sobieski Poznań".