Radomiak zmierzy się z trzecim w tabeli Startem

Radomiak zmierzy się z trzecim w tabeli Startem
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ
W sobotę (27 września) przy Struga 63 mecz na szczycie III ligi. Lider Radomiak Radom zmierzy się z trzecim w tabeli Startem Otwock.

Goście zajmują tak wysokie miejsce w tabeli mimo że stracili dotychczas aż dwadzieścia bramek. Ekipa z Otwocka w całej stawce najwięcej razy trafiała do siatki rywali (24). Radomiak z kolei może pochwalić się najmniejszą liczbą straconych goli. Zapowiada się więc ciekawy pojedynek!

Po dziesięciu kolejkach Zieloni mają na koncie 26 punktów i o osiem wyprzedzają drugi w tabeli Ursus Warszawa. Start traci do podopiecznych trenera Jacka Magnuszewskiego dziewięć oczek.

Radomianie w tym sezonie ligowym jeszcze nie przegrali. Osiem razy schodzili z boiska jako zwycięzcy, a dwukrotnie dzielili się punktami z przeciwnikami. Zespół prowadzony przez trenera Marka Końko ma na swoim koncie natomiast pięć zwycięstw, dwa remisy i trzy porażki. W ostatniej kolejce Start nieoczekiwanie uległ 3:4 Pilicy Białobrzegi. Radomiak natomiast po bardzo dobrym spotkaniu wywiózł z pojedynku z Legią II Warszawa komplet punktów (3:0).

Sobotni mecz będzie także sentymentalnym powrotem dwóch zawodników Startu do Radomia. Mowa tu o dwóch byłych piłkarzach Radomiaka - Dominiku Dukalskim oraz Bartoszu Bobrowskim. W barwach Zielonych występuje natomiast Chinonso Agu, który trafił na Struga właśnie z Otwocka.

Początek meczu Radomiak Radom - Start Otwock w sobotę (27 września) o godz. 16:00 na stadionie im. Braci Czachorów, ul. Struga 63 w Radomiu. Zapraszamy na naszą relację LIVE!Michał Nowak (m.nowak@cozadzien.pl) / fot. archiwum cozadzien.pl

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy