Bilans kontuzji w Radomiaku

Bilans kontuzji w Radomiaku
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ


- Na szczęście żaden z zawodników nie nabawił się urazów w niedzielnym spotkaniu – powiedział Mariusz Stanikowski z Radomiak i dodał. - Dziś zawodnicy dostali dzień wolny, ale od jutra wracają do zajęć i będą przygotowywać się do meczu ze Stalą Stalowa Wola.

W treningach uczestniczą także Krystian Puton i Przemysław Śliwiński. Obaj zawodnicy wracają do gry po dłuższych kontuzjach. - Krystian i Przemek trenują normalnie z zespołem, wykonują praktycznie wszystkie ćwiczenia, poza tymi z piłkami. Do gry wprowadzamy ich powoli, bo nie chcemy popełnić błędu, który mógłby odnowić ich urazy. Dlatego też obaj nie wystąpią jeszcze w mecze ze Stalą – powiedział trener „zielonych” Jacek Magnuszewski.

W dalszym ciągu niewiadomą jest przyszłość Dawida Kwieka. - Robimy wszystko co w naszej mocy, żeby Dawid formalnie dołączył do nas. Jednak poprzedni klub – Widzew Łódź – jest niemal w stanie upadłości, dlatego mamy problem z uzyskaniem dokumentów Dawida – wyjaśnił Mariusz Stanikowski. - Mamy nadzieję, że uda nam się to wyprostować w ciągu najbliższych dni i Kwiek zostanie podpisze kontrakt – zakończył Stanikowski.

Najbliższy mecz Radomiak Radom rozegra w najbliższą sobotę (8 sierpnia). Tego dnia o godzinie 17.00 na Stadionie Miejskim „zieloni” zmierzą się ze Stalą Stalowa Wola.

KD / fot. MS

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy